Без зарплати та інших джерел доходу поповнити гаманець не вдасться, це факт, але багато хто вірить у те, що грошові потоки можна збільшити за допомогою талісманів.

Біоенергетики виділили головні атрибути, здатні залучити до гаманця гроші. Ці предмети доступні кожному.

Гроші. Фото: Youtube
Гроші. Фото: Youtube

Насамперед важливо стежити за тим, щоб гаманець не був порожнім. Залишайте там хоча б одну монетку. Це правило діє також для подарунка - даючи комусь гаманець, потрібно вкласти в нього купюру.

Гаманець, фото depositphotos
Гаманець, фото depositphotos

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

Талісмани для залучення грошей

Намагайтеся не витрачати першу, зароблену вами купюру. Її можна зберігати лише у тому випадку, якщо ви отримали її від людини з позитивними намірами. Згідно з новими прикметами, не зайвим залишити в гаманці банкноту в один долар. Вся справа у її енергетиці, яка приваблює гроші.

Гаманець, фото: Pixabay
Гаманець, фото: Pixabay

Незвичайні методи

Китайські традиції передбачають зберігання зв'язки з трьох китайських магічних монет у гаманці. Їх треба зв'язати червоною стрічкою. Популярними грошовими талісманами також є зображення виноградного грона, листочків зеленого чаю або м'яти, шматочок кориці, боби.

Відповідно до наших народних предметів, у гаманці потрібно залишити шматочок висушеного кореня хрону, який ви викопали своїми руками.

Гаманець, фото tsn
Гаманець, фото tsn

Нагадаємо, що гаманець "погладшає" на кілька тисяч: українцям виплатять грошовий бонус.

Раніше ми повідомляли, що терміново викидайте чеки і покладіть сіль або сірник: прикмети про гаманець для багатства.