Лимони широко використовуються у кулінарії і навіть вирішують деякі побутові питання із забрудненнями.

Але, як і інші продукти, вони не можуть завжди зберігатися в холодильнику і у всього є свій термін придатності, хоча є способи, які допоможуть його продовжити.

Лимон, фото з вільних джерел
Лимон, фото з вільних джерел

Для початку приступимо до вибору лимонів у супермаркеті чи на ринку. Найменше пролежать у холодильнику плоди з рівної, без горбинок шкірки – їх потрібно вжити в найкоротші терміни. Краще купуйте злегка недозрілі плоди із зеленою та жорсткою шкіркою.

Також слід звернути увагу на наявність чорних плям. Навіть незначні точки свідчать, що лимон гниє зсередини. Звичайно, такий купувати не варто.

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги
Показати ще

Лимони. Фото: Youtube
Лимони. Фото: Youtube

Наступний етап – зберігання. Лимони придатні протягом двох тижнів, якщо вони лежать за кімнатної температури. Щоб трохи продовжити їх термін придатності, змастіть шкірку олією.

У холоді лимони пролежать набагато довше, у відсіку для овочів чи фруктів. Категорично не можна залишати плоди в пакеті з поліетилену, щоб не викликати конденсату та гниття. Найкращим рішенням буде загорнути цитрусові у паперовий пакет чи пергамент.

Продукти в холодильнику, скріншот з відео
Продукти в холодильнику, скріншот з відео

Нагадаємо, чому радянські кухні такі маленькі? Українцям пояснили, навіщо доводилося "утискатися".

Раніше ми повідомляли, що ніякого борщу та вінегрету: кому заборонено їсти буряк і чому.

Також стало відомо, що лікар назвала топ-3 найнебезпечніші продукти для мозку: втратите і пам'ять, і увагу.