У ситуаціях з перебоями електрики кожен із нас уже навчився знаходити нестандартні рішення, щоб висвітлювати свій будинок в умовах відключення. Пропонуємо до вашої уваги ще одне креативне та економічне рішення – домашню свічку з маргарину, здатну горіти понад 100 годин.

Маргаринова свічка стає надійним та доступним рішенням для тих, хто шукає простий спосіб забезпечити світло в будинку в умовах обмеженої електроенергії.

Свічка / фото: Freepik
Свічка / фото: Freepik

Для виготовлення цієї свічки вам знадобляться лише кілька простих інгредієнтів:

  1. Маргарин (250 г): У невеликій каструлі розтопіть маргарин на водяній бані, надаючи йому рідку консистенцію.
  2. Свічка господарська (діаметр 16 мм): Попередньо обдайте скляну банку помірно гарячою водою, щоб уникнути її тріскання.
  3. Скляна банка (0,5 літра): Перелийте розтоплений маргарин у банку, залишивши місце для верхнього кінчика свічки із запалювальним шнуром.

Свічка / фото: Freepik
Свічка / фото: Freepik

Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Помістіть банку з маргарином та вставленою свічкою у холодильник для повного застигання. Як тільки свічка готова, запаліть її та насолоджуйтесь світлом понад 100 годин.

Це не тільки ефективне джерело світла в умовах відключення електроенергії, але й простий проект для створення будинку, який може стати в нагоді в будь-якій ситуації. Щоб згасити свічку, просто накрийте її кришкою, запобігаючи доступу кисню.

Крім того, Знай.ua повідомляв, чому на жіночих трусиках бантик і чи потрібен він зараз - таємниця розкрита

Також наш портал інформував, лікар розповіла, чим небезпечний запах аромасвіч: можна загриміти в лікарню.