Іноді під рукою немає штопора, щоб насолодитися смачним вином.

Однак існують способи відкриття пляшки цього напою без штопора, тому це можна зробити без клопоту і проблем.

винный фестиваль тернополь
винный фестиваль тернополь

Як відкрити пляшку вина без штопора:

Порада 1

Суть цього способу полягає в тому, що потрібно використовувати черевики як важіль для упору у стіну. Для цього притисніть каблук до краю пляшки, потім сильно притисніть її ногою до стіни, тримаючись обома руками за шийку пляшки. Внаслідок цього пробка повинна виштовхнутися настільки, що ви зможете витягнути її рукою.

Вино з ягід, фото: вільне джерело
Вино з ягід, фото: вільне джерело

Популярні новини зараз
Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Порада 2

Для відкриття вина можна використати ключі та інші металеві предмети. Для цього покладіть по одному ключу або іншому металевому предмету з обох боків від пробки (згори) і крутіть їх один від одного з різною швидкістю, доки пробка не вискочить.

Порада 3

Виручити вас може також старий рушник. Для цього оберніть їм шийку пляшки і покладіть на тверду поверхню. Це може бути, наприклад, бетон чи дерево. Далі потрібно взяти інший плоский предмет, наприклад ніж для олії або ложку.

Покладіть його на те місце, де пробка вставляється в шийку пляшки, після чого обережно постукайте по ній кілька разів чимось на зразок молотка. В результаті пробка має вийти настільки, що ви зможете безпечно витягнути її рукою.

Вино. Фото: скриншот з відео
Вино. Фото: скриншот з відео

Нагадаємо, що пилосос та новомодні гаджети вам не знадобляться: як почистити килим підручними засобами.

Раніше ми повідомляли, що відмити дзеркало пакетиком, а шви між плиткою окропом: як прибрати ванну без побутової хімії.