Гігієна дітей – тема важлива та актуальна завжди. Але більшість батьків миють дітей неправильно.

У цьому переконаний відомий лікар-педіатр Євген Комаровський. Медик заявляє, що дітей взагалі не можна мити милом.

Євген Комаровський

Чому мило не підходить для купання дітей

Як підкреслив Комаровський, мило руйнує фактори, які утримують у шкірі вологу, і як результат – шкіра пересихає та втрачає свої захисні функції.

Експерт зазначив, що для догляду за дітьми використовуються сучасні м'які засоби, що мають нейтральний або злегка кислий pH.

Популярні новини зараз
Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

"Питання – чому часто не можна мити дитину милом? Насамперед хотів би сказати, що й рідко теж не треба. Чому? Насамперед, треба враховувати особливості дитячої шкіри. Шкіра дитини має нейтральний або злегка кислий pH, звичайно, цей pH нейтралізується милом, яке має лужну природу", – зазначив медик.

мило

Лікар пояснює, що наша шкіра вкрита "тонкою жировою плівкою, ліпідним шаром, мило руйнує цей шар, руйнує фактори, що утримують вологу в шкірі". Після цього, каже Комаровський, шкіра дуже чутлива та легко пересихає.

купання дітей

Як правильно мити хлопчиків

Лікар Крмаровський також звернув увагу батьків на те, як правильно мити хлопчиків. Щодо миття інтимних зон лікар підкреслює, що там взагалі милом мити не можна.

дитяче мило

"Виникає парадокс, але якщо мама не миє постійно, то проблеми виникають рідше, ніж коли миє часто і з милом. Орган так влаштований, що він забезпечує самоізоляцію. Крайня плоть захищає головку і там виділяється спеціальне мастило, яка захищає орган і туди практично нічого не потрапляє", - наголосив фахівець.

Нагадаємо, що лікар Комаровський розповів про небезпечні продукти: "У багато разів підвищує ризик...".

Раніше ми повідомляли, що небезпечна хвороба вже на порозі: доктор Комаровський розповів, чи можна застосовувати антибіотики.