Розлучення – це період змін, переосмислення та нових починань. Можливо, після того, як всі паперові формальності оформлені, ви зупинитеся і поставте собі питання: що робити з обручкою?

Олівія Дрейзен Хауелл, генеральний директор Fresh Starts Registry, пояснює: "Розлучне кільце – це символ нового життя, яке жінка обирає для себе після завершення шлюбу. Це не просто прикраса, а знак нової свободи і впевненості в собі".

Обручка / фото: Pixabay
Обручка / фото: Pixabay

Розлучні кільця – це не тільки нова прикраса на пальці, але і можливість виразити себе через дорогоцінний камінь та його оправу. Вони можуть бути створені на основі обручки, якщо використовувати його камені, або втілити в щось зовсім нове.

Рішення про те, що робити з обручками, є надзвичайно особистим, і варіантів достатньо. Багато хто вирішує зберегти ці кільця в їхньому первісному вигляді, особливо якщо у них є діти, яким вони хотіли б передати цей символічний артефакт.

Популярні новини зараз
Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому Ходять по квартирах і штрафуватимуть: українців покарають за підключення побутових приладів - подробиці Чи можуть призвати українців, які мають право на відстрочку - до чого треба приготуватись У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Обручка / фото: Pixabay
Обручка / фото: Pixabay

  1. Переробити. Після того, як дорогоцінні деталі вашого кільця розберуть, ювелір може запропонувати найкращий дизайн, який відповідає вашим уподобанням. Ви можете додати нове каміння, змінити оправу або навіть створити два окремі кільця з одного.

  2. Додайте смарагд до діаманта. Смарагд символізує мужність та відродження, і може стати чудовим доповненням до вашого діаманта. Цей камінь пов'язаний із серцевою чакрою, що надасть кільцю особливого значення і дозволить вам слідувати шляхом серця.

  3. Зробіть гравіювання з посланням. Додавання персонального гравіювання може надати вашому кільцю більше сенсу та значущості. Це може бути цитата, твердження чи навіть число, що означає нові починання чи любов і світ.

  4. Додайте значний камінь народження. Ви також можете прикрасити своє кільце коштовним камінням, що відповідає дням народження вас чи ваших дітей. Це надасть обручці додаткову сентиментальність і стане символом любові до себе та вашої родини.

Обручка / фото: Pixabay
Обручка / фото: Pixabay

Олівія Дрейзен Хауелл каже:

"Деякі люди вважають за краще зберегти свої обручки як сувеніри, що нагадують про минулі відносини і загальні моменти. Якщо кільця мають для вас сильне емоційне значення або розглядаються як цінні пам'ятні артефакти, збереження їх може бути важливим кроком"

Крім цього, є можливість продати обручки

Це може стати способом повернути частину фінансової вартості, вкладеної в ці коштовності, та використати ці кошти для чогось нового та особливого для себе.

Що ж до того, на якому пальці носити розвідне кільце, тут немає строгих правил. Ви можете вибрати будь-який палець, який відповідає вашому стилю та уподобанням.

Але майте на увазі, що якщо ви носите кільце на безіменному пальці лівої руки, його можуть помилково прийняти за обручку. Тому багато хто воліє носити розвідне кільце на іншому пальці, наприклад, на безіменному пальці правої руки.

І насамкінець, пам'ятайте, що рішення про розлучення приймаєте тільки ви, і ваше розлучне кільце – це не лише прикраса, а й символ вашої сили, рішучості та любові до себе.

Нагадаємо, жінку спробували принизити через обручку, але вона поставила кривдника на місце.