Іноді неприємний запах із рота може поставити когось у неприємне становище.

На щастя, цього можна уникнути, дотримуючись наступних простих правил.

чищення зубів
чищення зубів

4 найефективніші способи подолати неприємний запах з рота

1. Чистіть зуби двічі на день. Фахівці зазначають, що інтервал між чищенням зубів не повинен перевищувати 12 годин. Завдяки цьому вам вдасться уникнути того, що зубний наліт затвердіє, перетворюючись на зубні камені. І можуть стати джерелом неприємного запаху.

чищення зубів
чищення зубів

Популярні новини зараз
Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

2. Використовуйте зубну нитку. Звичайна зубна щітка допомагає позбутися нальоту на близько 40% площі зубної поверхні. У той самий час зубна нитка дозволить видалити залишки їжі у важкодоступних місцях, запобігаючи їх гниття.

3. Очищайте мову. Це обов'язково, адже поверхня нашої мови складається з безлічі ворсинок, що містять бактерії, мікрочастинки їжі та мертві клітини. Вони також призводять до утворення неприємного запаху.

4. Полоскайте рот після кожного прийому їжі. Завдяки цьому вам вдасться забрати значну частину харчових залишків. І таким чином полегшіть подальший догляд за ротовою порожниною.

Мінеральна вода, фото kp
Мінеральна вода, фото kp

Нагадаємо, що ви старієте надто швидко: лікарі розповіли, як це проявляється.

Раніше ми повідомляли, що забудьте про еспресо з коньяком: яку шкоду завдає дует кави+алкоголь.

Також стало відомо, що окуляри не знадобляться до глибокої старості: яка їжа допомагає зберегти зір.