У передчутті весни, незважаючи на війну та стреси, українці продовжують боротися із зайвими кілограмами. Любителям солоденького підготуватися, не все те, що хороше, те й корисне.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНа думку
Солодке - це своєрідний наркотик. Слід розуміти, що для того, щоб перестало хотітися його вживати, необхідно, щоби пройшов певний період часу. Приблизно 2-3 тижні. Саме стільки часу виробляється звичка.
Якщо є солодке на сніданок, в організмі буде запущено процес накопичення жиру. Особливо слід уникати продуктів, що виготовляються з борошна вищого гатунку. Склад апетитної страви є "порожнім", у виробі немає нічого, крім калорій, вуглеводів та насичених жирів.
"Відсоток білка там дуже малий, а вітамінів, мінералів та харчових волокон практично немає" , - уточнила дієтолог.
Набагато корисніше замінити солоденький бутерброд із хлібом з борошна грубішого помелу. Також не зашкодить зранку шматок запеченого м'яса, нежирний сир, помідор, огірок та лист салату. Або як варіант – яйце та авокадо із зеленню.
Пам'ятаємо, поки ми їмо солодке, ми отримуємо задоволення протягом 10-15 хвилин, але ми не маємо того відчуття насолоди до і після солодощів. Тільки після з'являються докори совісті. Від красивої ж фігури, ми кайфуємо 24/7
Нагадаємо, що вчені зруйнували міф про горіхи: велике пузико не зросте .
Раніше повідомлялося, стейки та американо: 55-річний Гай Річі поділився секретом успішного схуднення .
Також, припиніть витрачати на них гроші: 3 б'юті-кошти, які тільки шкодять здоров'ю вашої шкіри .