У холодний зимовий вечір немає нічого кращого за чашку чаю, що зігріває, а для більшості це обов'язковий ритуал вранці.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТільки от не всі замислюються про те, що цей напій шкідливий і така невинна звичка в деяких випадках загрожує реальною небезпекою для здоров'я.
Вся справа у температурі чаю, як повідомив турецький гастроентеролог Ведат Герал. Занадто гарячий напій пити категорично не рекомендується, а це зазвичай і роблять багато хто з нас. Якщо температура води перевищує 65 градусів, є ризик розвитку онкологічних захворювань стравоходу.
Такі захворювання найчастіше зустрічаються у країнах, де є великі шанувальники чаю – у Туреччині, Казахстані та інші країни Середньої Азії. Ризик розвитку онкології зростає, якщо пити гарячий чай разом із шкідливими звичками, такими як розпиття алкоголю та куріння.
Ось які правила допоможуть убезпечити себе під час чаювання:
- температура чаю має бути помірною;
- на день вживати трохи більше трьох чашок напою.
Ще варто віддавати перевагу більш натуральним та корисним чаям. Завдяки своїм властивостям у топі лідерів – зелений. Він діє як антиоксидант і загалом благотворно впливає на організм.
Нагадаємо, що на упаковці - суцільна брехня: як правильно заварювати ароматну каву, щоб вона не гірчила.
Раніше ми повідомляли, що в жодному разі не пийте такий чай, особливо вранці: як напій може нашкодити вам через кілька ковтків.
Також стало відомо, що забудьте про еспресо з коньяком: яку шкоду завдає дует кави+алкоголь.