Маркетологи постійно змушують нас купувати багато пляшечок для догляду за собою, однак далеко не завжди вони є ефективними.

Зокрема, доволі часто виробники пишуть на шампунях про те, що вони здатні подолати ледь не всі проблеми із нашою шевелюрою, хоча він спрямований лише на очищення нашої шкіри голови.

Шампунь спрямований на те, щоб прибрати із вашого волосся забруднення та шкірне сало. Він не може ефективно побороти проблеми із випадінням волосся або "згладити" посічені кінчики.

Догляд за волоссям, фото thevoicemag
Догляд за волоссям, фото thevoicemag

Із такими скаргами краще звернутися до лікаря-трихолога та комплексно подолати проблему.

Популярні новини зараз
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Якою буде максимальна пенсія у 2025 році: чи очікувати українцям на підвищення виплат Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще

Багато людей також чомусь вірять у те, що шампунь потрібно наносити двічі, адже він так краще очищує.

Це не завжди так працює, і людям які вимушені часто мити голову, це може спровокувати дерматит та лупу. Агресивні компоненти можуть пересушити шкіру.

Шампунь також не має завжди бути професійним, адже ідентичний склад "люксової пляшечки" можна знайти і в звичайному супермаркеті, якщо розумітись на складі хімії. Сенсу переплачувати немає.

Догляд за волоссям, фото hochu.ua
Догляд за волоссям, фото hochu.ua

Зокрема варто уникати лугу, зокрема ПАР Sodium Laureth Sulfate (SLS) або Sodium Laureth Sulfate (SLES), адже ці компоненти вважаються дуже небезпечними для шкіри голови і здоров’я.

Нагадаємо, що ідеальні яскраві губи будуть у кожної: простий спосіб зробити макіяж кращим.

Раніше ми повідомляли, що не обличчя, а печена картопля: як треба спати, щоби не було зморшок на обличчі.

Також, ваш ботокс та креми можете викинути: 4 звички, з якими у вас завжди будуть зморшки