Ретельний догляд за своїм садом навесні, буде радувати вас щедрим врожаєм влітку та восени. Коли починає теплішати на вулиці, то обов'язково потрібно провести підживлення плодово-ягідних дерев.

У цей сезон важливо поновити кількість азоту в корінні дерев, адже сніги та підвищений рівень ґрунтових вод призводять до вимивання цінного хімічного елементу.

Коріння плодових дерев, скріншот: YouTube
Коріння плодових дерев, скріншот: YouTube

Як варто правильно підживлювати плодово-ягідні дерева

Коли починають розпускатись бруньки, на кожен кв.м. навколо стовбура потрібно внести сечовину у пропорції 50 г на 10 л води. На кожен квадратний метр підливають по пів відра.

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних" Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Також треба внести розчин аміачної селітри. Пропорція скаладає 40-50 г на 10 л рідини. Аміачну селітру можна замінити на пташиний послід (пропорція 1:20) або зробити розчин з гною (1:10).

Обрізка дерева, скріншот: Youtube
Обрізка дерева, скріншот: Youtube

Окрім підживлення кореневої системи, можна також робити обприскування розчином сечовини. Для яблунь використовують розчин у пропорції 25 г на 10 л води, а для груш — 10-20 г на 10 л рідини. Для вишень, слив, черешні, абрикосів пропорція більша — 40 г сечовини на 10 л води.

Нагадаємо, портал Знай інформував, добриво на "вагу золота": як перетворити яєчну шкарлупу на підживку для рослин

Раніше на порталі Знай повідомлялося, кавова гуща допоможе в усьому: як ефективно використовувати її у побуті та навіть на городі

Також, наш портал інформував, це має знати кожен квітникар: як правильно вирощувати айстру