Вже наприкінці зими городники вирішують, що вони вирощуватимуть на заміській ділянці або на своєму гордому літі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗаздалегідь готують ящики та ґрунт для розсади, а також сіють овочі, наприклад, перець, або квіти.
Однак часто на всі зусилля розсада сильно витягуються. На щастя, існують прості правила, завдяки яким можна уникнути цієї поширеної проблеми.
Головні правила поливу розсади:
1. Врахуйте, якщо привчати сіянці від початку до мінімуму води, рослини виростуть міцними. У той же час, якщо їх поливати дуже щедро, то розсада буде високою, але водночас зніженою та тонкою.
2. Дуже важливу роль відіграє температурний режим. Оскільки з'являться перші паростки, з розсади знімають плівку і переміщають у прохолодне (15-17°С), але добре освітлене місце. Це як варіант може бути вікно. Через 4-6 днів її повертають у тепле місце і потім підтримують температуру 20-25 ° С вдень і 16-18 ° С вночі.
Дуже важливо дотримуватися цих рекомендацій у перші дні життя рослин. Адже за дуже високих температур і вологості повітря розсада виростає занадто крихкою, а її коренева система буде слабкою.
Нагадаємо, що сіяти полуницю варто вже зараз – влітку скажете "дякую": як доглядати ягідки.
Раніше ми повідомляли, що розсада зійде дуже рано: прості секрети для городників – робіть уже зараз.
Також стало відомо, що розмір – не головне, адже скільки користі: як виростити мікрогрін у себе на підвіконні. Проростки містять корисні речовини у найвищих концентраціях.