Після того, як ви пересадили розсаду в стаканчики, настав час подбати про її подальший розвиток і зміцнення. Одним із ефективних способів стимулювати зростання молодих пагонів є застосування спеціального розчину, приготованого з доступного аптечного препарату.

Про цей метод докладно розповідається у відео на українському YouTube-каналі "Корисне TV". Відповідно до рекомендацій автора ролика такий розчин сприятиме активному зростанню та розвитку розсади, підвищить її стійкість до несприятливих умов, а також допоможе швидше відновитися після стресу, спричиненого пересадкою. Адже під час цього процесу коріння рослин частково пошкоджується і без додаткової підтримки розсада може деякий час сидіти на місці і не рости.

Розсада картоплі, скріншот: YouTube
Розсада картоплі, скріншот: YouTube

Для приготування слід використовувати янтарну кислоту, яка продається в аптеках за доступною ціною. Процес приготування підживлення досить простий:

  1. Спочатку необхідно подрібнити таблетки на порошок, щоб вони швидше розчинилися у воді. Чим дрібнішим буде порошок, тим швидше він розчиниться.
  2. Потім порошок потрібно залити літром води та ретельно перемішати.
  3. Через 20 хвилин препарат повинен повністю розчинитись у воді.
  4. Поливати розсаду цим стимулятором зростання слід після того, як ґрунт у стаканчиках буде попередньо зволожений. Повторне підживлення можна провести через тиждень.

Помідори на розсаду, скріншот: YouTube
Помідори на розсаду, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще

Якщо ви хочете побачити швидкий ефект від застосування бурштинової кислоти під час пересадки розсади, додайте добрива безпосередньо в ґрунт стаканчиків.

Нагадаємо, чорніють ніжки розсади: у чому "корінь" проблеми, і як це виправити

Як повідомляв "Знай.uа", ось це цибуля, розміром з кулак: як правильно садити культуру, щоб захоплюватися врожаєм

Знай.uа писав, замочіть так насіння помідорів і отримайте найсмачніший урожай: геніальний лайфхак для садівників