На полицях магазинів із косметикою дуже багато підробок, зокрема парфумерії. Це стане великим і неприємним сюрпризом, якщо ви раптом захочете подарувати аромат близькій людині.

Тому, щоб не потрапити на вудку недобросовісних продавців чи виробників, слід перевірити продукцію самостійно.

Парфуми, фото depositphotos
Парфуми, фото depositphotos

Провести перевірку парфумерії можна самостійно і для цього навіть не потрібно буде відкривати упаковку. Розпізнати підробку можна за секунди.

Справді, з першого погляду можна й не зрозуміти, що перед вами несправжня парфумерія. Це може бути фальсифікат із дешевих компонентів. На щастя, пильні люди навчилися проводити перевірки і жодних особливих навичок для цього не знадобиться.

Популярні новини зараз
Українцям доведеться працювати довше для отримання пенсії Ухилянти заплатять з відсотками: коли почнуть приходити штрафи та як покарають за їх несплату Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Для початку візьміть флакон з духами і добре струсіть. Якщо парфум якісний, у його складі багато ефірних олій, які при трясці "випускають" бульбашки. При цьому вони мають довго триматися.

Парфумерія, фото malva-parfume
Парфумерія, фото malva-parfume

Також можна оглянути саму упаковку. Бренди ніколи не заклеюють її, а фіксують за допомогою нагріву. Зверху чи знизу може бути круглий чи прямокутний штамп. Не забудьте звірити серійний номер на дні флакона з кодом на коробці, а також термін придатності та дату виготовлення.

Підробку можна розпізнати, якщо потрясти упаковку. Оригінал усередині тари завжди міцно лежить на підкладці, що захищає його від пошкодження.

Парфумерія, фото vyborok
Парфумерія, фото vyborok

Нагадаємо, що перевіряйте гаманці: які банкноти найчастіше виявляються фальшивками.

Раніше ми повідомляли, що вас годують паленкою: як відрізнити правильний сир від фальсифікату.