Посваритися з котом простіше, ніж може здатися на перший погляд. Про це знають, мабуть, всі власники чотирилапих. Чи може тварина тримати образу та свідомо помститися людині, розповідає портал woman24.

Часто кішки мають непростий і волелюбний характер, і можуть викликати обурення господаря, забравшись на стіл або влаштувавши розкопки в горщиках з кімнатними рослинами.

Кіт. Фото: скрін youtube
Кіт. Фото: скрін youtube

Часом після криків власника тварина невдовзі вчиняє черговий "злочин". Наприклад, може залишити "сюрприз" у капцях або роздерти шпалери. Деякі люди вважають, що таким чином кішка мститься, але експерти запевняють - це не просто міф.

Насправді коти не мають такого широкого діапазону емоцій, як людина, тому приписувати тварині помсту не варто. Насамперед потрібно проаналізувати поведінку улюбленця.

Популярні новини зараз
Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Кіт. Фото: скрін youtube
Кіт. Фото: скрін youtube

Наприклад, накласти в капці кіт може, щоб змішати свій запах із запахом господаря. Це ніяк не злий намір, а просто бажання бути ближчим до людини. Якщо кіт почав ходити повз лоток, то можливо, його час як слід відмити. Кішки - охайні тварини.

Ще причиною дивної поведінки кота може бути стрес. Він може бути викликаний навіть візитом незнайомих тварині гостей – багатьох котів важко назвати компанійськими.

Раніше портал Знай повідомляв, котяча "сирена" і "тигидик" скасовуються: як відучити улюбленця будити вас о 4 ранку.

Також наш портал інформував, побалуйте котика морквою: якими продуктами можна підгодовувати пухнастика.

Крім того, ми писали, чорна – не на добро, а от про руду треба мріяти: що робити, якщо дорогу перебігли пухнастики різних мастей.