Прийшов теплий квітень, і це час, коли в українських дачників та городників починається найактивніший період. Однак навесні під час роботи на городі слід враховувати погодні умови — насіння різних культур приживається за різних температур. Це правило стосується і розсади.

Фахівці з дачної справи називають кілька найпоширеніших помилок, які можуть припуститися дачників.

Розсада, Фото Огород.ру
Розсада, Фото Огород.ру

Поспіх із висадкою: Зачекайте, поки небезпека весняних заморозків пройде, перш ніж висаджувати розсаду, оскільки заморозки можуть пошкодити ніжні рослини.

Недостатня підготовка ґрунту: Недостатньо підготовлений ґрунт може утруднити рослинам закріплення та отримання достатньої кількості води та поживних речовин.

Популярні новини зараз
З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

Пересушування або затока: Важливо відповідно поливати розсаду, уникати пересушування або переливу ґрунту, щоб уникнути стресу для рослин.

Грядки, фото: zelenasadyba.com.ua
Грядки, фото: zelenasadyba.com.ua

Недостатня відстань між рослинами

Недостатня відстань між рослинами може призвести до конкуренції за воду, світло та поживні речовини, що може призвести до зниження врожаю.

Необережна висадка: розсаду слід висаджувати обережно, уникайте пошкодження коріння або стебла, щоб забезпечити їх успішну адоптацію.

Нагадаємо, чому не можна не витирати посуд після миття: головна помилка, яку допускають усі.

Раніше повідомлялося, клади це у кожну лунку, картоплі буде валом: колорадський жук боїться цього засобу.

Також, від яких продуктів потрібно відмовитися раз і назавжди через ризик діабету: це не жарти.