Натяжні стелі стали популярним вибором для кухонь багатьох українців. Оскільки вони довговічні, легкі у догляді та виглядають стильно. Однак під час готування на кухні часто утворюється жир, який може стати викликом для збереження первісного вигляду стелі.

Необхідно утримуватися від використання жорстких миючих засобів, які можуть зашкодити стелі, а вибирати більш м'які та безпечні способи очистки.

Прибирання на кухні. Фото: скрін youtube
Прибирання на кухні. Фото: скрін youtube

Перед тим як приступити до чищення, потрібно звільнити простір під стелею від меблів, щоб забезпечити зручний доступ та легкість у русі.

Для видалення жиру з натяжної стелі краще використовувати м'яку губку, змочену в теплій воді, яка допомагає розчинити жир.

Популярні новини зараз
Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Помити натяжну стелю,фото з вільних джерел
Помити натяжну стелю,фото з вільних джерел

Жорсткі матеріали використовувати не варто, оскільки вони можуть подряпати поверхню. Можна додати трохи засобу для миття посуду, щоб краще розчинити жир.

Під час чищення важливо не тиснути сильно та виконувати м'які кругові рухи. Після очищення поверхню стелі слід протерти сухою мікрофібровою тканиною, щоб видалити залишки вологи і додати блиск.

Якщо жирні плями залишаються, можна спробувати використати розчин теплої води з оцтом або спеціальні чистячі засоби для кухні, але потрібно бути обережним, щоб не пошкодити стелю.

Помити натяжну стелю,фото з вільних джерел
Помити натяжну стелю,фото з вільних джерел

Регулярне чищення допоможе зберегти привабливість натяжних стель на кухні та продовжити їхній термін служби.

З дотриманням цих простих рекомендацій ви зможете ефективно видалити жир без шкоди для стелі.

Нагадаємо, кожна крапля важлива: як помити посуд, якщо немає води

Вам буде цікаво дізнатися, як помити дзеркало без розводів: той самий лайфгак, який шукають по всьому TikTok