Більшість страхових компаній не застрахують від війни, але деякі пропонують спеціальні програми, які покривають такі ризики, особливо у місцях без активних бойових дій.

Ці програми можуть коштувати дорожче за звичайні. В Україні під час війни кілька страхових компаній пропонують таке страхування, але важливо уважно перевіряйте умови, щоб зрозуміти, що входить у покриття і де воно діє.

Оформлення страховки на авто / фото: Freepik
Оформлення страховки на авто / фото: Freepik

У військовий час в Україні деякі страхові компанії стали пропонувати поліси, що покривають воєнні ризики. Ці поліси можуть захистити вас від пошкоджень, викликаних вибухами, ракетами або іншими бойовими діями.

Завдяки цим спеціальним страховкам можна отримати захист для життя, здоров'я, машин і будинків від таких небезпек, як вибухові уламки або вогонь під час війни.

Популярні новини зараз
Кількість ухилянтів стрімко зростає: вже навіть не соромляться Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці "Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік
Показати ще

Страхування транспортного засобу важливе як новачкам, так і вже досвідченим водіям, drom
Страхування транспортного засобу важливе як новачкам, так і вже досвідченим водіям, drom

Через війну люди та бізнес стали частіше страхувати свої будинки та офіси, щоб захистити їх від ушкоджень через обстріли. Запити на страхування збільшились у кілька разів. Також більше людей страхують авто та оформляють страхування для подорожей.

Але є обмеження: страхові компанії не працюють у зонах бойових дій або на територіях, які не контролюються державою, бо там складно перевірити майно або виплатити компенсацію.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, а раптом бандити їдуть? Які характеристики авто провокують копів на зупинку

Нагадаємо, кому можна їздити без страховки: лише одне правило

Вам буде цікаво дізнатися без цієї довідки автомобілістам буде складно за кордоном