Квасоля є доволі корисною для здоров'я людини, адже в її складі майже стільки ж білка, як і в м’ясі. Тому варто знати, як правильно виростити цю рослину, щоб потім насолоджуватися смачними салатами, запашним пюре або першими стравами з квасолею.

Про це розповідає ProstoWay.

Квасоля любить рости у теплій землі, але досвідчені городники не радять поспішати вже її садити, адже земля повинна дійти температури в 10-12 градусів тепла. До того ж, наближаються заморозки, а квасоля може загинути, тому краще не поспішати і дочекатися нормальної погоди.

Людина, яка показує урожай квасолі на городі. Фото: Pinterest
Людина, яка показує урожай квасолі на городі. Фото: Pinterest

Садити кущову квасолю потрібно на відстані в 20-25 сантиметрів між ямками з двома квасолинами. Сорт, який в’ється, має бути на більшій відстані – від 30 до 40 сантиметрів. У цьому випадку до ямки можна покласти по 5-6 квасолин. До того ж, кущову квасолю садять на тиждень раніше, ніж ту, що в’ється.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Якою буде максимальна пенсія у 2025 році: чи очікувати українцям на підвищення виплат Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім По 3600 грн на руки три місяці поспіль: кільком категоріям українців виплатять допомогу
Показати ще

Ця рослина любить рости під прямими сонячними променями, де немає тіні і є пухкий грунт. До того ж, потрібно постійно полоти квасолю, щоб позбавити її від бур’янів, регулярно розпушувати землю і час від часу поливати рослину.

Урожай квасолі на городі. Фото: скриншот з YouTube
Урожай квасолі на городі. Фото: скриншот з YouTube

Якщо говорити про те, коли варто збирати врожай квасолі, то робити це потрібно, коли вона ще молода і зелена, адже так вона смачніша. Якщо ви хочете покласти квасолю на зберігання, дочекайтеся, поки вона посохне.

Нагадаємо, як не знищити свій урожай помідорів на городі.

Як повідомляли раніше, що варто класти в лунки під час посадки огірків навесні.

Як писав "Знай" раніше, які рослини в жодному разі не можна підживлювати дріжджами.