Без пилососа не обійтися, якщо ви хочете швидко та якісно прибрати приміщення чи власне житло.

Однак деякі використовують його неправильно, що призводить до поломки техніки, а новий коштує недешево.

Пилосос, фото tribun
Пилосос, фото tribun

Є список, що складається з декількох субстанцій, які не можна прибирати пилососом. Господиням назвали їх і попередили, що використання техніки подібним чином буквально занапастить її.

Вода та інша рідина

З цілком очевидних причин, техніку потрібно тримати якнайдалі від вологи. Щоб прибрати рідину, краще скористатися віником та ганчіркою.

Популярні новини зараз
21 грн на день, а на місяць – майже 600 грн: "Київстар" приголомшив "грабіжницькими" умовами Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня Українські супермаркети опустіли: яких продуктів поменшало через відключення світла
Показати ще

Скло та дрібні речі

Осколки можуть легко пошкодити мішок пилососа, де збирається весь бруд, і навіть потрапити в інші відсіки. А ось дрібні дрібниці можуть засмічити пилосос, тому перед прибиранням приміщення варто уважно оглядати.

Прибирання скла, фото domopravitelnitsa
Прибирання скла, фото domopravitelnitsa

Волосся та попіл

У першому випадку труба пилососа може забитися, а очистити її, якщо волосся глибоко і у великій кількості, не так просто. Від попелу техніка може навіть зламатися. Найкращим рішенням буде знову скористатися віником і совком, а закінчити все вологим прибиранням.

Нагадаємо, що прибрати квартиру без наслідків для здоров'я: як це зробити екологічно.

Раніше ми повідомляли, що килим буде як новий: способи чищення, якими користувалися ще 50 років тому.

Також стало відомо, що навіть найдавніші плями на кухні відійдуть за пару хвилин: чарівний бабусин розчин, який відітре все.