Господині добре знають, що прибирання та миття посуду вимагають чималих зусиль та витрат. Кошти для чищення та миття нерідко витрачаються дуже швидко, що негативно позначається на сімейному бюджеті. Однак існують прості та економні способи, завдяки яким можна суттєво заощадити без шкоди для ефективності збирання.

Одним із таких ресурсозберігаючих ліфхаків є використання звичайної кухонної солі.

Миття посуду. Фото: скрін youtube
Миття посуду. Фото: скрін youtube

Вона має абразивні властивості, що допомагають впоратися навіть із найстійкішими забрудненнями. Крім того, сіль ефективно вбиває бактерії та легко змивається. Достатньо насипати трохи солі на губку, додати засіб для миття посуду і почати процес. Періодично підсипайте свіжу сіль або робіть після повного змивання миючого засобу. Особливо корисна груба кам'яна сіль.

Ще один перевірений роками побутовий засіб – харчова сода. Завдяки своїй дещо їдкій для забруднень структурі, у поєднанні з рідким миючим засобом, вона стає справжнім помічником у боротьбі із брудом. Соду можна додавати безпосередньо в ємність із миючим засобом або насипати на губку під час використання. Принцип застосування такий самий, як і з сіллю.

Популярні новини зараз
Державну допомогу скасують з 1 жовтня: кого залишать без грошей Новий порядок мобілізації: багатьох чоловіків перестануть "бусифікувати" ТЦК Залишився лише тиждень: українці зазнають важких змін з 1 жовтня З жовтня почнуться виплати: українці можуть готувати гаманці
Показати ще

Миття посуду. Фото: скрін youtube
Миття посуду. Фото: скрін youtube

Напевно, мало хто здогадувався, що звичайний "зубний порошок" також може стати чудовим помічником на кухні. Створений спеціально для застосування у харчових середовищах, він м'яко та ефективно видаляє забруднення з будь-якого посуду, надаючи йому додаткового блиску та білизни.

Отже, не варто одразу витрачати чималі суми на спеціалізовані засоби для миття посуду.

Нагадаємо, українцям затвердили нові тарифи з 1 червня: комуналка стане ще більшим ударом

Як повідомляв "Знай.ua", готуйте 400 гривень: власників лічильників води чекають додаткові витрати

Знай.ua писав, як українцям економити на електроенергії у важких умовах: до 5 грн/кВт потрібно підготуватися