Коли Ви насолоджуєтеся смачними шовковицями, іноді вони можуть залишати на вашій шкірі неприємні плями, які важко видалити. Як Ви можете відмити руки від шовковиці за допомогою доступних засобів.

Лимон має властивості видаляти плями і відбілювати. Він містить природні кислоти, які розчиняють плями. Просто візьміть шматок лимону і натріть ним брудні місця на руках. Потім ретельно помийте руки з милом. Якщо плями залишаються, повторіть процедуру.

Жінка, яка обирає лимон в магазині
Жінка, яка обирає лимон в магазині

Цей метод може здатися трохи несподіваним, але виявився дуже ефективним для багатьох. Зелені ягоди шовковиці містять природні зв'язуючі агенти, які можуть видаляти плями. Просто розтерте кілька ягід по руках, доки вони не виділять соку, а потім помийте руки милом.

Лимонна кислота відома своїми відбілюючими властивостями. Для підготовки розчину змішайте 1,5 л теплої води з пакетиком лимонної кислоти. Замочіть руки у цьому розчині на 10 хвилин, а потім ретельно помийте руки з милом.

Популярні новини зараз
Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство
Показати ще

Лимонна кислота. Фото: скрін youtube
Лимонна кислота. Фото: скрін youtube

Оцет має кисле середовище, яке допомагає видаляти плями. Змочіть ватний диск у 9-процентному столовому оцті і протріть плями на шкірі. Потім помийте руки з милом.

Ці методи допоможуть вам швидко і ефективно видалити плями від шовковиці з ваших рук, залишаючи їх чистими і свіжими.

Також наш портал інформував, на фабриці не такі білі: найкращі засоби для видалення плям із пластикового підвіконня

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що мильні бульбашки, музика та "щільний релакс": японські інженери розробляють пральну машинку для людей

Вам буде цікаво дізнатися пральна машинка сама "видалить" плісняву і бруд: потрібно затиснути ці дві кнопки