Мікрохвильова піч - незамінна річ на кухні у сучасної господині. А чи знаєте ви, що цей прилад не любить стояти поряд з плитою або батареєю.

Експерти розповіли, як правильно користуватися мікрохвильовою піччю, і цього ви точно не знайдете в одній інструкції, але ці поради можуть врятувати ваше життя та здоров'я.

мікрохвильова піч
мікрохвильова піч

12 правил використання мікрохвильової печі

Поганий "сусід" для неї і холодильник - хоча багато хто любить розміщувати її саме на ньому. Фахівці радять ставити мікрохвильову піч на 40 см від холодильника.

Крім того, цей прилад не можна ставити впритул до стіни. Мінімальна відстань має бути 15 см.

Популярні новини зараз
Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Також пам'ятайте, що не можна закривати вентиляційні отвори.

Стандартний поворотний столик не витримує продукти більше 4 кг – зважте на це.

Магнетрон може зламатися, якщо розігрівати мало продуктів менше 200 гр. Якщо ви хочете зробити один бутерброд із сиром, поставте в

бутерброд

Також багато людей використовують пекти як підставку. Краще про це забути. зверху на прилад краще нічого не класти.

Якщо вона зламалася, не намагайтеся його відремонтувати самостійно - довіртеся майстру і поки не користуйтеся ним.

Багато людей люблять залишати піч «провітрюватися». Фахівці радять тримати двері мікрохвильової печі завжди закритою, щоб не пошкодити її. Також обов'язково стежте за справністю дверцят - вони повинні щільно закриватися, не мати дефектів і пошкоджень.

У грубці не можна стерилізувати порожні пляшки, сушити посуд, варити яйця в шкаралупі. Також забороняється гріти страви у герметичній упаковці.

Підігріваючи банки та пляшки з живленням, знімайте з них кришки.

Хочете приготувати сосиски, картопля, яблука - перед цим слід проткнути шкірку, в яєчні проколіть жовток, інакше може статися вибух і всю їжу потім доведеться довго відмивати зі стінок.

Щоб уберегти піч від займання, не перевищуйте час приготування продуктів, що рекомендується інструкцією. також під приготування продуктів у печі, не слід використовувати олію.

Якщо всередині сталося загоряння, не намагайтеся відчинити дверцята, спочатку вимкніть прилад з розетки.

Нагадаємо, що два прилади крадуть електроенергію вдома – потрібно вимкнути негайно.

Раніше ми повідомляли, що мандарин з'їжте, а шкірку залиште: екологічний лайфхак для швидкого очищення мікрохвильової печі.