На жаль, в українських супермаркетах трапляються випадки, коли покупців обманюють. Експерти розповіли, як не потрапити на гачок магазину.

Про це розповідає Obozrevatel.

Ось декілька поширених схем:

1. Округлення цін.

Згідно з правилами, сума покупки округляється до 0,01 грн. Однак, деякі супермаркети можуть округляти суму не на користь покупця, наприклад, до 0,02 грн. Щоб уникнути цього, перед покупкою уважно вивчіть цінники та розрахуйте суму покупки самостійно.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

2. Неправильне маркування товарів.

Іноді ціна на товарі може не відповідати дійсній ціні в касі. Це може бути пов'язано з помилкою маркування або з навмисним обманом. Щоб уникнути цього, завжди перевіряйте ціну в касі перед оплатою.

3. Недолік ваги.

Деякі супермаркети можуть обманювати на вазі, особливо при продажу товарів на вагу. Щоб уникнути цього, візьміть з собою власні ваги або попросіть продавця зважити товар у вашій присутності.

4. Прострочені товари.

Іноді на полицях супермаркетів можна знайти прострочені товари. Щоб уникнути цього, завжди перевіряйте термін придатності товарів перед покупкою.

5. Нав'язливі продажі.

Деякі продавці в супермаркетах можуть бути дуже нав'язливими і намагатися продати вам те, що вам не потрібно. Щоб уникнути цього, чітко дайте продавцеві знати, що ви не зацікавлені в покупці.

6. Недолік здачі.

Іноді касири можуть помилитися і дати вам менше здачі, ніж належить. Щоб уникнути цього, завжди перераховуйте здачу перед тим, як піти з магазину.

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Нагадаємо, що супермаркети поділилися "літніми" цінами на свинячу лопатку, шашлик та ребра.

Як повідомляли раніше, яких овочів у магазинах вже можна не боятися.

Як писав "Знай" раніше, українські супермаркети знизили ціни на помідори, огірки та часник.