У рибі, яка потрапляє до густонаселених міст, а потім продається в різних точках, можна навіть знайти яйця паразитів. Більш того, ці гельмінти можуть жити не тільки в черевній порожнині риби, а й у частині філе.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНеякісне чищення та недостатня обробка - дуже небезпечні, адже можна підхопити якесь захворювання.
Відомий український нутриціолог Анжеліка Рибко в Instagram розповіла, яку рибу краще забрати з раціону.
За словами експерта, є кілька видів риби, яка містить опісторхи - печінкові паразити. Вони можуть уражати печінку людини. Зараження опісторхоз відбувається при вживанні в їжу напівсирої риби.
Йдеться про такі види риби, як лин, тараня, сазан, лящ, жерех, краснопірка, піскар, подуст, густера.
Експерт зазначила, що небезпечною для здоров'я людини також буде велика хижа риба – акула, риба-меч, тунець, макрель, марлін, оскільки в ній містяться важкі метали ртуть та кадмій.
"Вони отруюють наше тіло, накопичуючись у всіх органах. До речі, омега з цих видів риб також не покращуватиме здоров'я, а навпаки. Вибирайте омегу з дрібних видів риб, - розповіла Рибко.
Нутриціолог також не рекомендує їсти рибу, яка харчується падаллю. Йдеться про сому, пангасіус і тіляпію.
Експерт радить додати до раціону дрібні види риби. Вони не довгожителі, тож не встигають накопичити важкі метали, по-друге, їх не вирощують у промислових масштабах.
Нагадаємо, справа не в ціні, і навіть не у фірмі: як готувати на сковорідці, щоб вона не пригорала.
Раніше повідомлялося, що повторно розігріта їжа може загнати в труну: чому готувати на три дні вперед – не найкраща ідея.
Також, розмір – не головне, адже скільки користі: як виростити мікрогрін у себе на підвіконні.