Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які уважно стежать за своєю особистою гігієною, а також тримають у порядку елементи одягу з аксесуарами, є дуже цікава інформація. Сумки є невід'ємним елементом гардеробу кожної жінки та багатьох чоловіків.

Шматок мила в сумку, скріншот: YouTube
Шматок мила в сумку, скріншот: YouTube

Однак іноді ці предмети можуть мати неприємний запах через різні подразники, які можуть пролитися або зіпсуватися. Тому часто виникає потреба у рятуванні від цього запаху.

Про те, як позбутися такого запаху, розповів один із українських блогерів, який часто ділиться побутовими порадами у соціальних мережах.

Шматок мила в сумку, скріншот: YouTube
Шматок мила в сумку, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Кількість ухилянтів стрімко зростає: вже навіть не соромляться В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще

Є простий лайфхак, який допомагає вирішити цю проблему

Потрібно покласти в сумку шматочок ароматного мила, яке допоможе замаскувати неприємний запах. Якщо мило покласти до появи запаху, сумка завжди буде приємно пахнути. Головне, перш ніж покласти мило до сумки, його потрібно ретельно запакувати в папір.

Шматок мила в сумку, скріншот: YouTube
Шматок мила в сумку, скріншот: YouTube

Трохи цікавого з історії: досі однозначної відповіді, хто був першим у створенні мила, немає. Найдавніша згадка про виготовлення мильного розчину було знайдено на шумерських табличках у стародавньому Вавилоні, приблизно 2500 до н. е. Його виготовляли із суміші золи та козлячого жиру, заливали водою та кип'ятили.

Нагадаємо, не витрачайте гроші на патчі - це вмілий маркетинговий хід: чим замінити розрекламований продукт.

Раніше повідомлялося, ось у моху єнот: як позбутися темних кіл під очима і перестати бути схожим на звірятка.

Також, сусіди заздрять такому врожаю: городникам розкрили великий секрет для розсади перців.