Навесні полуниця також потребує певного догляду, щоб уже за кілька місяців порадувати хорошим, а головне смачним урожаєм.

Правила догляду за полуницею дуже прості, у цій справі головне дотримуватися простих порад і не нехтувати ними.

Полуниця, фото з pxhere
Полуниця, фото з pxhere

Насамперед, як зазначають досвідчені городники та дачники, якщо на термометрі вночі опускається температура до мінусових позначок, краще полуничну грядку не чіпати.

У той же час, коли на вулиці потеплішає, можна розпочинати роботу на полуничній грядці. Для початку видаліть старі кущі, нездорове листя. Найкраще це робити за допомогою ножиць.

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей "Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Показати ще

полуниця
полуниця

Після проведення цих нескладних процедур обережно розпушуйте ґрунт, щоб не зачепити коріння. Якщо вони оголені, підсипте землею.

Крім того, слід подбати про захист від шкідників та хвороб. З цією метою рослину можна обробити 1% розчином мідного купоросу або бордоською сумішшю.

Також для підгодовування пригодяться азотні добрива: аміачна селітра або сульфат амонію (1 ст. л. на 10 л води). Перед цвітінням обприскуйте борною кислотою: (5 г на 10 л води). Такий догляд збільшить кількість зав'язей, пояснюють дачники.

полуниця, скріншот з відео
полуниця, скріншот з відео

Нагадаємо, що до Великодня – місяць: що можна посадити на городі у квітні, щоб у свято бути зі "свіжачком".

Раніше ми повідомляли, що цибуля зійде так швидко, що не встигнете оком моргнути, а врожаєм завалитеся: 10 секретів городників.

Також стало відомо, що не роби так, бо город стане болотом: топ-5 помилок дачника при поливі грядок .