Ми всі часто використовуємо губки для миття посуду або чищення столів. Але з часом вони можуть назбирати бактерії та стати джерелом неприємних запахів. Щоб губка була чистою і безпечною, її можна почистити.

Перед тим як розігрівати губку в мікрохвильовці, треба переконатись що в ній немає металевих частинок. Метал у мікрохвильовці може спричинити іскри та навіть зіпсувати вашу піч.

Губка для миття посуду. Фото: скрін youtube
Губка для миття посуду. Фото: скрін youtube

Намочіть губку звичайною водою. Вода потрібна для того, щоб в мікрохвильовці утворився пар, який допоможе видалити всі бактерії.

Нагрійте губку у мікрохвильовці. Помістіть змочену губку у спеціальну миску або контейнер, призначений для використання в мікрохвильовій печі. Висока температура допоможе вбити бактерії та мікроби, що знаходяться на губці.

Популярні новини зараз
Графіки більше не застосовуються: де в Україні скасували відключення світла Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Разом з пенсією "капне" кругленька сума: виплатять одноразову грошову допомогу до кінця літа
Показати ще

Кухонна губка, фото: Знай.ua
Кухонна губка, фото: Знай.ua

Акуратно дістаньте губку, коли час сплине, з особливою обережністю вийміть губку з мікрохвильової печі. Використовуйте кухонні рукавички або щипці, щоб уникнути опіків, оскільки губка буде дуже гарячою. Завжди пам'ятайте про заходи безпеки, щоб уникнути опіків під час діставання губки.

Щоб почистити і продезінфікувати губку без мікрохвильовки:

Оцет: Замочи губку в білому оцті на 5 хвилин, потім промий.

Відбілювач: Розведи половину чайної ложки відбілювача в літрі теплої води, замочи губку на 5 хвилин, потім добре промий.

Посудомийна машина: Помий губку в посудомийній машині на циклі з гарячою водою і сушінням.

Нагадаємо, як ідеально помити натяжну стелю без розводів

Раніше ми писали про те, що як правильно доглядати за скляною плитою: поради, що збережуть її як нову