Щоб отримати великий і не гіркий часник, його потрібно ретельно підживлювати. Досвідчені городники пояснили, яке добриво у травні 2024 року потрібно додавати до цієї культури, щоб вона дала великий урожай влітку.

Про це розповідає "Один факт".

Як потрібно підживлювати часник у травні

Підживлювати часник навесні потрібно у травні дозами, адже ця культура не любить, коли вона росте у дуже вологому ґрунті. До того ж, високий рівень вологості призводить до того, що зубчики часнику починають гнити.

Краще чергувати мінеральні добрива з органікою і поливати цю культуру одночасно з підживленням. Після поглинання розчину землю на цій грядці потрібно ретельно розпушувати.

Часник, скріншот: YouTube
Часник, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК
Показати ще

Чим потрібно підживлювати часник

Спочатку потрібно підживити аміачною селітрою у пропорції 10 літрів на 2 столових ложки засобу. Коли на часнику почне росте листя, під нього потрібно додати азот. Також варто підживлювати цю культуру карбамідом і сечовиною у пропорції 1,5 літри на 10 літрів води.

Вирощування часнику, город, фото: Знай.ua
Вирощування часнику, город, фото: Знай.ua

Коли з’являються головки, його потрібно підживлювати калієм або фосфором. Вторинне підживлення виконують такими добривами, як:

  • Калійна сіль

  • Нітрофоска

  • Нітроамофоска

Нагадаємо, що потрібно посадити у травні 2024 року, щоб отримати великий урожай.

Як повідомляли раніше, навіщо біля рослин на городі потрібно ставити пляшки з водою.

Як писав "Знай" раніше, які сорти картоплі в жодному разі не можна садити на городі.