У сучасному світі не обійтися без пральної машини, але щоб вона відслужила якомога довше і якісніше, потрібно дотримуватись деяких правил при її використанні.

Іноді ми не помічаємо, як своїми ж руками "вбиваємо" побутову техніку, хоча покупка нової або ремонт влітає в хорошу копійчину. Дотримання простих правил допоможе уникнути цього.

Пральна машина. Фото: скрін youtube
Пральна машина. Фото: скрін youtube

Переповнений барабан

Щоб зберегти час, господині часто повністю заповнюють барабан одягом. Це погано впливає на процес прання, а також провокує ушкодження як речей, так і техніки.

Брудна машина

За станом машини потрібно регулярно стежити, адже у протилежному випадку пліснява та бруд можуть покрити всі деталі всередині, через що також з'явиться поганий запах. Проводити збирання рекомендується раз на місяць.

Популярні новини зараз
В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

Як почистити пральну машину
Як почистити пральну машину, Navolne.life

Обробка плям

Виводити плями з одягу краще, перш ніж ви завантажите прання. Це більше впливає саме на речі, адже так вони краще випраються.

Багато миючого засобу

Декому здається, що чим більше, тим краще. Але це правило не працює в цьому випадку, а тільки все псує. Залишки порошку або гелю накопичуються в машинці, через що з'являється пліснява.

Речі після прання, фото wday
Речі після прання, фото wday

Нагадаємо, що пральна машинка сама "видале" цвіль і бруд: потрібно затиснути ці дві кнопки.

Раніше ми повідомляли, що запах залишився навіть після прання: як ефективно усунути неприємні аромати без хімчистки.

Також стало відомо, що спочатку заворожиться шафа, а потім і ви: як позбутися неприємного запаху в речах і недопустити його потім.