Достатньо поширена для домочадців проблема того, що на постільній білизні залишаються стійкі плями та неприємні запахи.

Пральні порошки, ополіскувачі і засоби для виведення плям не завжди можуть якісно подолати цю проблему.

5 кращих пральних машин
5 кращих пральних машин

Але є засіб, який допоможе впоратися з плямами та запахами на постільній білизні. Цей засіб є вдома у кожного, коштує недорого і продається у будь-якому магазині.

Це просто звичайний білий оцет.

Популярні новини зараз
Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще

Щоб домогтися чистоти білизни, оцет потрібно додати до пральної машини окремо від порошку. Підлога склянки рідини заливають безпосередньо в бак або у відсік для кондиціонера. Це пом'якшить та освіжить тканину.

Оцет.  Фото: скриншот Youtube
Оцет. Фото: скриншот Youtube

Для виведення плям із постільної білизни перед пранням необхідно обробити оцтом. Змішайте оцет із водою у пропорції 1:1, нанесіть на тканину та залиште на кілька хвилин. Після цього стирайте білизну у звичайному режимі. Для виведення сильних забруднень можна використовувати оцет без додавання води.

Цей засіб підходить не для всіх тканин. Оскільки темне або яскраве ліжко він може знебарвлювати. Також оцет не можна використовувати на шовковій постільній білизні.

Пральна машинка, фото: скріншот з відео
Пральна машинка, фото: скріншот з відео

Нагадаємо, що пральна машинка сама "видале" цвіль і бруд: потрібно затиснути ці дві кнопки.

Раніше ми повідомляли, що запах залишився навіть після прання: як ефективно усунути неприємні аромати без хімчистки.

Також стало відомо, що спочатку заворушиться шафа, а потім і ви: як позбутися неприємного запаху в речах і недопустити його потім.