Весна може подарувати не лише тепло та натхнення, а також нежить, чхання та сльози. Це відчувають алергіки, коли все довкола починає цвісти.

Зазвичай у таких випадках допомагають препарати, які призначають лікарі, але неприємні симптоми можна полегшити і без цього.

Нежить, фото: Pixabay
Нежить, фото: Pixabay

Під час того, як організм реагує на всілякі алергени, люди відчувають цілий "букет" симптомів, які іноді терпіти просто нестерпно. Весною все це загострюється, коли цвітуть дерева, трави і в повітрі утворюється величезна кількість пилку.

Ось такі симптоми з'являються у алергіків:

Популярні новини зараз
Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку "Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік
Показати ще
  • нежить;
  • набряк слизової носа;
  • сльозотеча, припухлість очей;
  • посилене чхання;
  • кашель, хрипи;
  • різь в очах, свербіж в очах.

алергени, фото Pxhere
алергени, фото Pxhere

Звісно, ​​у такі моменти без ліків не обійтися, але допомогти собі можна й іншими способами. Спершу озброїться захисними масками для обличчя, а також вибирайте для прогулянки той час, коли в повітрі витає менше пилку і немає вітру.

Ще рекомендується тримати вікна та двері щільно зачиненими. Не завадить очищувач повітря, який полегшить алергічний стан будинку. Якщо ви живете з тваринами, не випускайте їх надто часто на вулицю, адже вони можуть збирати пилок на своїй шерсті.

Хвороба. Фото: скрін youtube
Хвороба. Фото: скрін youtube

Також слід частіше провітрювати приміщення та робити вологе прибирання. Після вулиці промивайте ніс і прополіскуйте горло сольовим розчином, частіше міняйте одяг.

Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед ухваленням рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.

Нагадаємо, що може початися до 30-ти років: як розпізнати "цукрове" старіння, і чи можна його зупинити.

Раніше ми повідомляли, що шкіра буде ніжною, як п'ята точка немовляти: 2 маски, які врятують руки після морозів.