Якщо ви хочете, щоб цибуля вродила рясно і довго зберігалася, дотримуйтесь наступних простих секретів. В результаті вашому врожаю заздритимуть усі.

10 секретів гарного врожаю цибулі:

1. Насамперед слід пам'ятати, що цибуля не любить глинистий ґрунт. Тому якщо у вас саме такий, на грядку потрібно обов'язково насипати пісок і торф і все перемішати. Також потрібний слаболужний ґрунт, якщо у вас кислий.

2 . Дуже корисно за словами дачників при посадці опустити цибулю на 10-20 хвилин у розчин марганцівки для знезараження посадкового матеріалу.

3 . Після цієї процедури потрібно обрізати вершки, щоб цибуля швидше зростала.

Користь від цибулі. Фото: Youtube
Користь від цибулі. Фото: Youtube

Популярні новини зараз
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Показати ще

4 . Далі в рядок насипте трохи звичайної солі, вона допоможе в боротьбі з мухою цибулі.

5 . Дачники також радять поруч із грядкою цибулі обов'язково садити грядку з морквою, яка знову відлякує муху цибулю. У той же час цибуля відлякує морквяну муху.

6 . Три підживлення. Перше у фазі двох листочків - гною (1 л гною на відро води) або курячим послідом (1 склянка на відро води) + 30-40 г попередньо розчиненого у теплій воді суперфосфату + склянка золи.

Друге за два тижні: Для цього використовуйте суперфосфат - 30 г + сечовина 10 г + калій 5 г на відро води. Третє проведіть наприкінці червня: суперфосфат 30 г + сечовина 10 г + калій 5 г. Якщо підгодовуватимете на початку липня - азот (сечовину) виключіть.

Посів цибулі, фото: podkormka.guru
Посів цибулі, фото: podkormka.guru

7 . Не можна використовувати в підживленні свіжий гній та хлористий калій (якщо його і вносити, то лише з осені). У той же час не нехтуйте фосфором.

8 . Щоб цибуля зберігалася якомога довше, необхідно зібрати її вчасно, а саме до перших серпневих дощів. Найкращий період – наприкінці липня.

9 . Просушіть цибулю якнайкраще на вітрі. Потім зніміть весь засохлий бруд, відріжте висохле перо, залишивши 8-10 см.

10 . Іноді потрібно перебирати цибулю. Адже якщо зіпсується хоч одна – від неї почне псуватися й інша.

Цибуля, фото irina-kozina
Цибуля, фото irina-kozina

Нагадаємо, що розпізнати зможете за секунду: тепер Єва та Брокард не підсунуть вам підроблені парфуми .

Раніше повідомлялося, що метеозалежним на замітку: який чай допоможе вгамувати головний біль - хороша альтернатива таблеткам .

Також стало відомо, коли можна садити редиску навесні: "золоті" правила дачників, які не бояться прохолоди .