Щоб уникнути появи зайвих сантиметрів на талії та з інших причин, деякі люди відмовляються від хліба. Однак цей продукт може принести чимало користі організму, якщо його правильно вибрати. Про це пише storinka.

При покупці хліба потрібно дотримуватися кількох правил і тоді вдасться вибрати по-справжньому корисний та якісний продукт. Головна помилка, думати, що чим дорожче – тим краще.

Хліб. Фото: скрін youtube
Хліб. Фото: скрін youtube

Так, насамперед потрібно звернути увагу на тип помелу борошна. Зазвичай інформація вказується на першому місці у складі продукту, але може варіюватися. Більш корисними будуть грубі види помелу, які виготовляють із цільного зерна.

Сорт борошна також відіграє важливу роль. Цільнозернове борошно буде корисніше, ніж сорти другого, першого та вищого розрядів. Як правило, у них багато крохмалю та низький рівень мінералів та клітковини.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 20 листопада для всіх знаків Зодіаку: як провести середу без стресів Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ По 3600 грн на руки три місяці поспіль: кільком категоріям українців виплатять допомогу В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

Хліб у супермаркеті, фото: Знай.ua
Хліб у супермаркеті, фото: Знай.ua

У деякі види хліба можуть додатково додавати цукор, солод або глюкозофруктові сиропи. Такі продукти краще оминати, якщо дотримуєтеся здорового способу життя.

Фахівці наполегливо рекомендують не вірити будь-яким маркетинговим написам на упаковці, а самостійно перевіряти інформацію про склад на обороті та відштовхуючись від цього робити вибір у бік того чи іншого продукту.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, забудете про походи в аптеку: експерти назвали чай, який допоможе оздоровитись.

Також наш портал інформував, томатний сік тепер краще не пити: українці отримали попередження щодо улюбленого напою.

Крім того, ми писали, смачний захист від серцевих захворювань: розкрито секретні властивості популярного молочного продукту.